Hoşgeldiniz  

Nilüfer Seramik Atölyesi eğitmeni ve kursiyerlerinden sergi

admin | 25 Nisan 2017 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

 

Nilüfer Belediyesi Seramik Atölyesi Eğitmeni Serkan Önder’in, kursiyerler Zeliha Sezgin ve İpek Algan Akthar ile birlikte açtığı seramik sergisi sanatseverlerin büyük beğenisini topladı.

 

Nilüfer Belediyesi’nin 5 yıl önce faaliyete geçirdiği Nilüfer Seramik Atölyesi, seramik  sanatçıları yetiştirmeye devam ediyor. Atölyeye katılanlar açtıkları sergilerle, aldıkları eğitimin sonucunu da gözler önüne seriyor.

Bu sergilerden biri de Bursa Akademik Odalar Birliği Yerleşkesi’nde sanatseverlerle buluştu. Nilüfer Seramik Atölyesi eğitmeni ve seramik sanatçısı Serkan Önder’in, yaklaşık 4 yıldır birlikte çalıştığı kursiyerler Zeliha Sezgin ve İpek Algan Akthar ile birlikte açtığı sergi büyük ilgi gördü. Serginin açılışına Nilüfer Belediye Başkan Vekili Muhammet Aydın da katıldı.

Sergiyi gezen Aydın, sanatçıları ayrı ayrı kutladı.

Nilüfer Belediyesi’ne desteklerinden dolayı teşekkür eden eğitmen Serkan Önder de eserlerinde, seramik sanatının, duygularla harmanlanmış şeklini yansıtmaya çalıştıklarını belirtti.

Kadınlar ve doku üzerine seramik yorumlarının bulunduğu sergi, sanatseverlerin büyük beğenisini topladı. Üç sanatçının 20 eserinin yer aldığı sergi 29 Nisan Cumartesi gününe kadar BAOB Yerleşkesi’nde izlenime açık kalacak.

85 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4950
EURO 4,1288
BIST 108.615
ALTIN 145,1162

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle