Hoşgeldiniz  

Nazilli Belediyesi yaptığı işin takipçisidir

admin | 21 Şubat 2017 | Genel, Yerel Haberler

 

Nazilli Belediyesi tarafından Pınarbaşı Mahallesinde yapımı tamamlanan 32 dairelik NAZKENT-5. Etap toplu konutlarının çevresindeki yolların düzenlemesi Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılıyor.

Nazilli Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü NAZKENT-5. Etap toplu konutlarını çevreleyen yolların yaklaşık 900 metrekarelik kısmına parke taşı döşemesi yapıyor. Anahtarları teslim edilen ve birçok ailenin de oturmaya başladıkları toplu konutların etrafındaki yolda bu güne dek hava şartlarının olumsuz olması nedeni ile bekletmeye alınmış idi.

Hava şartlarının düzelmesi ile birlikte ilk fırsatta çalışmaların başlatıldığı yolların öncelikle kenar bordürleri döşendi. Şu an Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından parke taşıma döşeme çalışmalarının devam ettiği yollar önümüzdeki günlerde tamamlanarak vatandaşın hizmetine sunulacak.

Tamamlanmış konutların düzenlenmiş yolları ile çok daha güzel bir görünüme sahip olacağını belirten Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık; “Nazilli Belediyesi yaptığı işin takipçisidir. Vatandaşların Nazkent evlerine talep göstermesinin sebebinin bu özenden kaynaklanmaktadır. Konutların çevre düzenlemesi ve yenilenen yolları ile bu bölgede örnek bir yerleşim yeri haline gelecektir” dedi.

90 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle