Hoşgeldiniz  

MUTFAĞIMIZIN USTA ŞEFLERİNDEN BAŞKAN TOPRAK’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

admin | 16 Mart 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Üst Manşet, Yerel Haberler

Fethiye’de 7. si düzenlenen Şef Mavi Ulusal Yemek Yarışmasında, birincilik kupası ve altın madalyalar kazanan ‘Elite Chefs’ ekibi, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’ ye teşekkür ziyaretinde bulundu.

‘Elite Chefs Clup’ Başkanı Şef Ümit Düz ve ekip bünyesinde bulunan diğer şefler, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’ ye desteklerinden dolayı teşekkür etti. Ayrıca Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ile ortak bir çalışma yapmak istediklerini belirten ekip, görme engelliler için düzenlenecek bir organizasyonda hem farkındalık yaratmak hem de engelli vatandaşların sosyal hayatın içerisinde daha fazla yer almalarını sağlamayı amaçladıklarını söyledi. Başkan Toprak’ın engelli vatandaşlar konusuna özel ilgi gösterdiğinin ve onların sosyal hayata katılmaları için birçok başarılı çalışmanın altına imzasını attığını belirten ekip, çorbada bizim de tuzumuz bulunsun istiyoruz dedi.

Aşçıların yaşadıkları kültürü lezzetli bir şekilde anlattığını söyleyen Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, tüm şefleri ve kulüp başkanını kutlayarak başarılarının devamını diledi.

99 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4984
EURO 4,1318
BIST 108.615
ALTIN 144,9908

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle