Hoşgeldiniz  

“MOBİLYANIN KALBİ KARABAĞLAR” MODEKO’DA SERGİLENİYOR

admin | 04 Mart 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

“Mobilyanın Kalbi Karabağlar” konulu fotoğraf yarışması kapsamında değerlendirilen fotoğraflar, İzmir Mobilya, Dekorasyon, Ev ve Büro Mobilyaları Fuarında (MODEKO) sergileniyor.

Sergi, MODEKO kapsamında Fuar İzmir Smyrna Sokak’ta yer alan Karabağlar Belediyesi standında açıldı. Sergi açılışında konuşan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, belediye olarak mobilya temalı fuar ve sanatsal çalışmalara destek olmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Avrupa’da hak ettiği yeri almasını istiyoruz

Başkan Selvitopu,Bu fuar mobilya sektörünün tanıtılması pazarlanması ve Türkiye ile Avrupa’da hak ettiği yeri alması için düzenleniyor. Her yıl bu fuar daha başarılı ve daha fazla katılımcı ile gerçekleştirilmekte. Karabağlar Belediyesi ve Karabağlar deyince akla gelen şey mobilyadır. Biz o yüzden buradayız. İzmir’de mobilyanın kalbi Karabağlar’da atıyor ve biz de buna destek olmaya çalışıyoruz. Her şeyi kültür ve sanatla taçlandırırsanız çok daha başarılı olursunuz. Bu amaçla bu sergi düzenlendi.” diye konuştu.

17 fotoğrafçı, 22 eser

Sergi açılışında İzmir Mobilyacılar ve Marangozlar Odası Başkanı Hasan Özkoparan ile Smyrna Mobilya Derneği Başkan Yardımcısı Ahmet Gökhan Mutlu da birer  konuşma yaptı.Karabağlar Belediyesi Tarafından düzenlenen “Mobilyanın Kalbi Karabağlar” konulu fotoğraf yarışmasında Caner Başer’in eseri birinci, İsmet Danyeli ikinciliği ve Bora Hasar da üçüncülüğü elde etmişti. Jüri özel ödülünü ise Adem Giliz kazanmıştı. Fuar süresi açık olacak sergide, 17 fotoğrafçının toplam 22 eseri sergileniyor.

Plaket takdim ettiler

Başkan Selvitopu ve Hasan Özkoparan, sergiyi gezdikten sonra, fuarda yer alan İzmir Mobilyacılar ve Marangozlar Odası üyelerinin stantlarını ziyaret ederek plaket takdim ettiler.

113 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5221
EURO 4,1408
BIST 107.202
ALTIN 145,4322

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle