Hoşgeldiniz  

MİNİK DOSTLAR AVCILAR’DA EMİN ELLERDE

admin | 14 Haziran 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Her canlının yaşam hakkına sahip çıkan ve saygı duyan Avcılar Belediyesi, Avcılar’da yaşayan sahipli ya da sahipsiz kedi ve köpekler için ‘Kuduz Aşısı’ kampanyası başlattı.

 

Bu kapsamda Avcılar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğünün 15 Mayıs – 15 Temmuz tarihleri arasında başlattığı ‘Kuduz Aşısı’ kampanyası tüm hızı ile devam ediyor. Kampanya kapsamında sahipli ya da sahipsiz ayırmaksızın ilçe sınırları içerisinde yer alan tüm kedi ve köpeklere kuduz aşısı yapılıyor. 2016 yılında gerçekleştirilen kampanya sürecinde 200’ün üzerinde hayvan aşılanırken, bu yıl gerçekleştirilen kampanyada ise şimdiden 150 hayvanın aşılanması tamamlandı. Toplamda 70 sahipli kedi ve köpeğin aşısı yapılırken,80 sokak hayvanının da Avcılar Belediyesi Veteriner Hekimleri tarafından aşılanması sağlandı.

 

Avcılar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğünün yapmış olduğu uygulama Avcılarlı vatandaşlar tarafından takdir toplarken, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’ ye de gerçekleştirdiği hizmetlerden ötürüteşekkür edildi.

70 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4781
EURO 4,1768
BIST 105.192
ALTIN 147,0914

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle