Hoşgeldiniz  

Milas Vergi Dairesi Müdüründen veda ziyareti

admin | 21 Temmuz 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Antalya’nın Alanya ilçesine tayini çıkan Milas Vergi Dairesi Müdürü Fırat Altan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek vedalaştı.

Milas’taki  3 yıllık görev süresini herhangi bir problem yaşamadan doldurduğunu belirten Altan ;” 3 yıl boyunca Milas Belediyesi ve Başkanımız Muhammet Tokat beyle her hangi bir şekilde  incinmeden incitmeden beraberce  uyum içerisinde çalıştık. Bu anlamda kendilerine veda ziyaretinde bulunup beraber yaptığımız çalışmalar için teşekkür etmek istedim.Alanya’da görevde bulunacağım süre içerisinde her zaman başkanımızı ağırlamak mutluluk duyarım”dedi.

Ziyaret için Altan’a teşekkür eden Başkan Tokat ; Görev süreniz içerisinde güzel bir çalışma ortamımız oldu. Hem kişi hem de görev anlayışınız olarak sizleri her zaman takdir ettik.Milas’a güzel katkı ve hizmetleriniz oldu. Gerek milas halkı gerekse  kurumunuzun mükellefleri ile sıcak ve yapıcı iletişim içerisinde oldunuz. Burada bir  süre daha görev yapmanız ilçemiz adına isabetli olurdu.Alanya’da güzel bir ilçemiz orada da başarılı çalışmalara imza atacağınıza inanıyorum sizlere hayırlı olmasını diliyor ailenizle birlikte  hayırlı ve huzurlu güzel bir ömür diliyorum “dedi.

122 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4996
EURO 4,1854
BIST 104.001
ALTIN 146,0239

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle