Hoşgeldiniz  

Merdan Yanardağ Karşıyaka’da

admin | 20 Ocak 2017 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Karşıyaka Belediyesi, Adalet ve Demokrasi Haftası kapsamında Gazeteci – Yazar Merdan Yanardağ’ı Karşıyakalılar ile bir araya getirecek. “Türkiye nereye gidiyor?” başlıklı panel, 21 Ocak’ta Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek.


TÜRKİYE NEREYE GİDİYOR?

Sosyal ve kültürel etkinlikleriyle alanında uzman isimleri vatandaşlarla buluşturmaya devam eden Karşıyaka Belediyesi, bu kez de Gazeteci – Yazar Merdan Yanardağ’ı konuk edecek. Atakent’teki Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’nde yapılacak “Türkiye nereye gidiyor?” başlıklı panel, 21 Ocak Cumartesi günü saat 14.30’da başlayacak.
ADALET VE DEMOKRASİ

Yanardağ, Adalet ve Demokrasi Haftası çerçevesinde düzenlenen etkinlikte; ülke gündemi ve siyasi gelişmeler hakkında izlenimlerini paylaşacak. Türkiye’deki adalet ve demokrasi mücadelesi ile bu yolda karşılaşılan zorluklara ilişkin değerlendirmelerde bulunacak. Panel, halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleşecek.

karsiyaka_21-ocak karsiyaka_1132 karsiyaka_5487

 

179 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5001
EURO 4,1182
BIST 108.595
ALTIN 144,6840

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle