Hoşgeldiniz  

Meral Akşener, Kocaeli’de saldırı girişimi atlattı.

admin | 18 Mart 2017 | Genel, Siyaset, Tüm Manşetler, Üst Manşet

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) lideri Devlet Bahçeli’nin muhalifleri arasında yer alan ve parti genel başkanlığına aday olduktan sonra ihraç edilen Meral Akşener, Kocaeli’de saldırı girişimi atlattı.

Aydınlar Ocağı’nın Kocaeli Fuar Alanı’nda gerçekleştirdiği konferansta Akşener’in konuşması esnasında 40-50 kişilik bir grup bahçeyi bastı. Bu sırada söz konusu grup ile Akşener destekçileri arasında kavga çıktı. Kavgayı polis, biber gazı sıkarak ayırmaya çalıştı. Alana çok sayıda destek kuvvet gönderildi.

Polisler ve araya girenler, toplantıya saldıranların, Akşener’in bulunduğu alana girmesine engel oldu. Akşener yaşananlara tepki göstererek, olayları yatıştırmaya çalıştı.

Akşener, “Başka anaların doğurduğu çocuklarla kabadayılık yapmak kolay. Gönderin kendi çocuklarınızı. Çoluk çocuğu iş peşinde, hepinizin çoluk çocuğu ballı maaşlar için AKP’lilerle yan yana. Bu garipleri ise yollayın buraya. Tutuklandıklarında da ortada bırakın. Ben sayın cumhurbaşkanının söylediklerini söylemeye başladım olay çıktı. Yaşasın ileri demokrasi. Siz hem Kara Fatma’nın torunlarısınız. Böyle yapın bakalım n’oluyor? 16 Nisan akşamı bütün bu zorbalıkların, baskıların karşılığı bu cesur insanlar, bu cesur kadınlar hayır diyecek, hayır diyecek. 80 milyon kere hayır diyecek” dedi.

97 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5224
EURO 4,1480
BIST 107.202
ALTIN 145,4702

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle