Hoşgeldiniz  

Menderes Sahilleri Yaza Hazır

admin | 11 Mayıs 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Menderes’in 43 kilometrelik sahil şeridi Menderes Belediyesi’nin yaptığı çalışma ile yaza hazır hale getirildi.

Menderes Belediyesi tarafından ilçenin sahil bölgesinde yaza hazırlık çalışmaları tamamlandı. Gümüldür, Özdere ve Ahmetbeyli’nin yer aldığı 43 kilometrelik sahil şeridinde gerçekleştirilen çalışma ile tatilcilerin rahat ve konforlu tatil yapması amaçlandı. Özel araçlarla gerçekleştirilen sahil düzenleme çalışmalarıyla kum üzerinde yer alan taş ve çöpler kumdan arındırılarak sahil kullanışla hale getirildi.

İddialıyız

Çalışmalarla ilgili konuşan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “Sahil bölgemizdeki tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Yaz sezonunda tatilcilerimizin rahat ve konforlu tatil yapması için ekiplerimiz geceli, gündüzlü çalışarak Gümüldür, Özdere ve Ahmetbeyli’yi sezona hazır hale getirdi. Bölgemizde ki yerli ve yabancı turistler yaz tatilinin keyfini doyasıya yaşayacaklar. 43 kilometrelik sahil şeridimizde özel araçlarla yaptığımız düzenleme çalışmalarıyla eşi benzeri olmayan sahilimiz ile bu yılda turizmde iddialıyız” dedi.

Turizmin yeni adresi

Sahil bölgesinin potansiyelinin arttığını kaydeden Başkan Soylu, “ Son yıllarda Gümüldür, Özdere ve Ahmetbeyli’ye yaptığımız yatırımlar meyvesini vermeye başladı. Bizim dönemimizde başlayan ilçe tarihinin en büyük şehircilik hareketi ile sahil bölgemizin de potansiyeli arttı. Gizli cennet durumunda olan bölgemiz artık turizmin yeni adresi oldu. Tüm vatandaşlarımızı eşi benzeri olmayacak bir tatil için turizmin yeni adresi Menderes’e bekliyoruz” dedi.

Menderes Sahilleri Yaza Hazır

Menderes Sahilleri Yaza Hazır

Menderes Sahilleri Yaza Hazır

Menderes Sahilleri Yaza Hazır

126 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5128
EURO 4,1839
BIST 105.064
ALTIN 146,1173

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle