Hoşgeldiniz  

Mazlum Çimen Nilüfer’de hayranlarını mest etti

admin | 27 Nisan 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

 

Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen “Nida Ateş’le Buluşmalar” konserine konuk olan Mazlum Çimen, izleyenleri mest etti.
Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen “Nida Ateş’le Buluşmalar”, Türk müziğinin sevilen isimlerini Bursalılar ile buluşturmaya devam ediyor. Konserin bu ayki konuğu sevilen sanatçı Mazlum Çimen oldu. Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Oditoryum’da düzenlenen konsere sanatseverlerin ilgisi büyüktü. Konseri, Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Bukle Erman ile Meclis Üyesi Aysel Okumuş da izledi.

Besteci, ses ve keman sanatçısı olmasının yanı sıra balet ve oyuncu da olan Mazlum Çimen, birçok film ve diziye de müzikleriyle hayat verdi. Türk Halk Müziği Sanatçısı Nesimi Çimen’in oğlu olan Mazlum Çimen, konserde hayatından birçok kesitler de sundu. Çimen, ‘Gittin gideli’, ‘Kuşlu gazel’ başta olmak üzere birçok eseri seslendirirken, izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

Sevilen eser ve bestelerini seslendiren Çimen, izleyenlerden büyük alkış alırken, Nida Ateş de eşlik ettiği parçalarla geceye renk kattı.

ALİ EKBER ÇİÇEK ESERLERİYLE ANILDI

Gecede, Türk Halk Müziği Sanatçısı Ali Ekber Çiçek de ölümünün 11. yılında, Çimen ve Ateş tarafından seslendirilen eserleriyle anıldı.

Konserin sonunda, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına Meclis Üyesi Aysel Okumuş, sanatçılara çiçek vererek teşekkür etti.

Mazlum Çimen Nilüfer’de hayranlarını mest etti

Mazlum Çimen Nilüfer’de hayranlarını mest etti

Mazlum Çimen Nilüfer’de hayranlarını mest etti

Mazlum Çimen Nilüfer’de hayranlarını mest etti

154 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4781
EURO 4,1768
BIST 105.192
ALTIN 147,0914

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle