Hoşgeldiniz  

Matrix serisi yeniden çekiliyor

admin | 17 Mart 2017 | Genel, Sinema, Tüm Manşetler

Yeniden çevrimlerin, spin-offların, genişletilmiş evrenlerin hüküm sürdüğü günümüzde, bu eğilimden nasibini alan serilerden biri de The Matrix olacak.

Matrix serisinin yeniden ele alınması için ilk adımlar atıldı. X2, X-Men: The Last Stand, Avengers gibi filmlerin senaryosunda imzası olan isimlerden Zak Penn’in, yeni Matrix filminin senaryosunu yazacağı gelen bilgiler arasında.

Yeni projenin Matrix evreninin neresinde yer alacağı da henüz net değil. The Matrix‘in yeniden çevrimi veyahut orijinal seriden tanıdığımız Neo, Trinity ve Morpheus gibi karakterlerin geri dönebileceği yeni bir film fikri hâlâ masada olsa da, özel haberde belirtildiği gibi Disney‘in Marvel ve Star Warsfilmlerinde yaptığı genişletilmiş evren metodu The Matrix‘e uyarlanabilir. Bu bağlamda stüdyonun genç Morpheus’un hikâyesi benzeri bir filmle seyircinin karşısına çıkabileceği değinilenler arasında.

120 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5221
EURO 4,1408
BIST 107.202
ALTIN 145,4322

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle