Hoşgeldiniz  

MASMEK El Sanatları Sergisi Açıldı

admin | 20 Şubat 2017 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler

 

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kurslarında eğitim gören kursiyerlerin el sanatları sergisi açıldı. Kursiyerlerin ortaya çıkardığı eserler büyük beğeni topladı. MASMEK El Sanatları sergisinde yer alan eserler, 24 Şubat tarihine kadar Kültür Merkezi Lale Fuaye Salonu’nda görülebilecek.

2f7a5323

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren MASMEK kursiyerlerinin el sanatları sergisi açıldı. Kültür Merkezi Lale Fuaye Salonu’nda gerçekleştirilen açılışa, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Kültür Şube Müdürü Adem Gökçe, kursiyerler, öğretmenler ve davetliler katıldı. Serginin açılışında konuşan, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, “Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren MASMEK Kursları her geçen gün büyüyor ve üreten bireylerin en önemli adresi oluyor. Ben burada tüm öğretmenlerimiz ve kursiyerlerimizi kutluyorum” diye konuştu. Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ve beraberindekiler sergide yer alan eserleri tek tek inceleyerek bilgiler aldı.  Genç, kursiyerleri ortaya çıkardıkları eserlerden dolayı tebrik etti.

Kursiyerlerden Büyükşehire Teşekkür

MASMEK Kursiyerleri ürettikleri eserlerin sergilenmesinde desteklerini esirgemeyen   Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler. Sergi, 24 Şubat tarihine kadar Kültür Merkezi Lale Fuaye Salonu’nda görülebilecek.

 

154 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4981
EURO 4,1154
BIST 109.120
ALTIN 144,6244

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle