Hoşgeldiniz  

MAHALLELERDE KENT HAVASI ESİYOR

admin | 22 Şubat 2017 | Genel, Yerel Haberler

 

Soma ilçesine bağlı Karaçam Mahallesi’nin içme suyu sorununu sıfırdan şebekekurarak çözüme ulaştıran Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, mahallenin eski kanalizasyon hattını da yenileyerek mahallede güvenli altyapı sistemi kuruyor.

MASKİ Genel Müdürlüğü, tüm Manisalıların daha sağlıklı yapılar içerisinde, daha modern yerleşim merkezlerinde yaşayabilmeleri için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Soma ilçesine bağlı Karaçam Mahallesi’nin eskiyen içme suyu hattının yerine 1350 metreşebeke döşeyen MASKİ, bin 50 metrelik kanalizasyon hattı yenilemesine de başladı. MASKİ ekipleri Karaçam’da tam anlamıyla sağlıklı ve güvenli altyapıyı tesis ediyor.

“Köyümüz hizmetler sayesinde şehir gibi oldu”

MASKİ’nin yaptığı çalışmayla mahallelerinin yeniden inşa edildiğini ifade eden mahalle sakinlerinden Ali Rıza Metin, “Altyapımız şuan gayet güzel yapılıyor. Aynı şehir merkezindeki hatlar gibi sağlıklı oluyor. Çalışmalar başarılı bir şekilde yapılıyor.Hizmetlerden çok memnunuz”dedi.

63 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4981
EURO 4,1154
BIST 109.120
ALTIN 144,6244

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle