Hoşgeldiniz  

‘MAGİAD ile 7’den 77’ye Bayram Sevinci’

admin | 22 Haziran 2017 | Genel, Güncel, Tüm Manşetler

Manisa Genç İş Adamları Derneği (MAGİAD) ’7’den 77’ye Bayram Sevinci’ projesi kapsamında bin adet ayakkabı dağıttı.

MAGİAD’ın başlatmış olduğu ‘MAGİAD ile 7’den 77’ye Bayram Sevinci’ projesi kapsamında, Manisa ilindeki Huzurevlerinde kalan yaşlılara, Manisa İlindeki çocuk esirgeme kurumu ve sevgi evlerinde kalan gençlere bayram öncesi toplam bin adet ayakkabı dağıtıldı. MAGİAD tarafından bu yıl başlatılan ve ilki gerçekleştirilen etkinliğin önümüzdeki yıllarda da devam edeceği bildirildi.

Turgutlu’daki Huzurevi’nde yaşlıları ziyaret ederen MAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Geriter, Huzurevlerinde kalan büyüklerimizi yalnız bayramlarda ya da özel günlerde değil her an yanında olunması gerektiğini vurguladı.

Başkan Ömer Geriter sözlerini şöyle sürdürdü:

“Manisalı genç iş adamları olarak etkinliklerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Şehrimizin menfaatleri doğrultusunda, yapabileceğimiz projelerle her an çalışmaya devam ediyoruz. Ramazan Bayramı öncesinde MAGİAD ailesi olarak bin adet ayakkabıyı Manisa ilindeki huzurevlerinde kalan yaşlılarımıza, sevgi evlerinde ve çocuk esirgeme yurdunda kalan çocuklarımıza ulaştırdık. Onlarla yalnızca özel günlerde değil, her an temas halinde bulunmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Tüm büyüklerimizin ramazan bayramlarını en içten dileklerimizle kutluyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.”

105 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , , , , , , ,

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle