Hoşgeldiniz  

MABEM Akhisar, Hedeften Şaşmıyor

admin | 18 Şubat 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, bir dizi temaslar için gittiği Akhisar’da MABEM Hizmet Binasını da ziyaret etti. Ziyarette MABEM öğretmenleri ile bir araya gelen Genç, sınavlarda elde edilen başarılardan dolayı kurs öğretmenlerini tebrik etti.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Akhisar’da başarılarıyla adından söz ettiren MABEM’i de ziyaret etti. Genç’in MABEM ziyaretine Akhisar Koordinasyon İşleri Müdürü Doğan Ensivri de eşlik etti. MABEM öğretmenleri ile toplantı yapan Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, sınavlarda elde edilen başarıda büyük pay sahibi olan öğretmenleri de tebrik etti. Akhisar MABEM kurslarında YGS-LYS’de 406, TEOG kurslarında ise 260 olmak üzere toplamda 666 öğrencinin eğitim aldığını belirten Genç, “Hedefimiz hem kurslarımızda eğitim gören öğrencilerin sayısını daha da arttırmak, hem de oluşan bu yüksek başarı çıtasını devam ettirmek” diye konuştu.

mabem-akhisar-hedeften-sasmiyor

116 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4980
EURO 4,1142
BIST 108.594
ALTIN 144,5599

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle