Hoşgeldiniz  

‘Latin’ havası Karşıyaka’yı sardı

admin | 08 Şubat 2017 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

 

En eğlenceli kurs
Karşıyaka Belediyesi’nin ücretsiz olarak düzenlediği ‘Latin Dansları’ kursları, lise öğrencilerinden emeklilere kadar her kesimden büyük ilgi görüyor. Eğitmen eşliğinde dans tekniklerini öğrenen katılımcılar, günlük yaşamın stresini atma fırsatı da buluyor.
DÖRT MERKEZDE EĞİTİM

Hobi kurslarıyla sosyal yaşama renk katan Karşıyaka Belediyesi, ‘Latin Dansları’nı da Karşıyakalıların ayağına getirdi. Bu sezon İsmail Cem, Ahmet Piriştina ve Bülent Ecevit Kültür Merkezleri ile İnönü Mahalle Merkezi’nde ücretsiz olarak açılan kurslar, dans tutkunlarının gözdesi oldu. Katılımcılar arasında, lise öğrencileri, ev hanımları ve emekliler gibi her kesimden Karşıyakalılar yer aldı.
SPOR VE EĞLENCE BİR ARADA

Haftada bir gün verilen eğitimlerde, salsa, rumba, cha-cha gibi Latin kökenli salon dansları öğretiliyor. Bir yandan eğlenip günlük yaşamın stresinden uzaklaşan katılımcılar, bir yandan da spor yapıp form tutuyor. Yoğun katılımla devam eden kurslar, Mayıs ayında final gösterileriyle sona erecek.
MUTLULUĞA YATIRIM

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Daha yaşanabilir ve mutlu bir kent yaratmak için çıktığımız yolda, sosyal ve kültürel yatırıma büyük önem veriyor, ücretsiz hizmetlerle fırsat eşitliği yaratıyoruz. 2016-2017 döneminde, toplam 4 bin kişiye çeşitli branşlarda kurs imkanı sağlıyoruz. Latin Dansları da en keyifli ve yoğun ilgi gören kurslarımızdan biri oldu. Her yaştan onlarca yurttaşımız, yeteneklerini keşfetme ve geliştirme imkanı buldu. Sosyal belediyecilik anlayışımızla, insan odaklı hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

karsiyaka_1314 karsiyaka_1272 karsiyaka_1267 karsiyaka_1248karsiyaka_1238 karsiyaka_1220 karsiyaka_1137 karsiyaka_1125

 

243 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle