Hoşgeldiniz  

KUŞADASI’NDA KURULACAK PAZAR PAZARI İÇİN KURALAR ÇEKİLDİ

admin | 12 Haziran 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Kuşadası Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl hizmete açılan Kuşadası Belediyesi Kapalı Pazaryeri, Pazar günleri de vatandaşlara hizmet vermeye başlayacak. Salı ve Cuma günleri gıda Çarşamba günleri ise tekstil pazarı kurulan Kuşadası Belediyesi Kapalı Pazaryeri’nde Pazar günleri üst katta tekstil ürünleri, alt katta ise gıda ürünleri satışa sunulacak.

Kuşadası Belediyesi Kapalı Pazar Yeri, Pazar günleri de vatandaşlara hizmet vermeye hazırlanıyor. Pazar günleri hizmete açılacak olan gıda ve tekstil pazarında yer almak isteyen esnaflar Kuşadası 1. Noteri huzurunda yapılan kura çekilişiyle belirlendi. Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Ayşe Şerifoğlu, Belediye Meclis Üyeleri Zekeriya Tünk ve Levent Öğren’in de katıldığı kura çekilişinde toplam 361 pazar esnafından 266’sına yer verildi. Tekstil ürünü satmak için Kuşadası Belediyesine başvuran 33 esnafın tümüne, gıda bölümünde peynir, zeytin, tavuk ürünleri satmak için başvuran 14 esnafın tümüne, çiçek satmak isteyen 2 esnafın tümüne, sebze ürünleri satmak için çekilişe katılan toplam 312 esnafın ise 217’sine yer verildi. Sebze ürünü satmak için çekilişe katılıp açıkta kalan 95 esnaf ise yedeğe alındı.

http://www.kusadasi.bel.tr/

71 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4848
EURO 4,1094
BIST 108.953
ALTIN 144,6026

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle