Hoşgeldiniz  

KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN “GERİ DÖNÜŞÜM BİLİNCİ” ÇALIŞMASI

admin | 26 Nisan 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Kuşadası Belediyesi, vatandaşları geri dönüşüm konusunda bilinçlendirme çalışmalarına devam ediyor. Doğada uzun süre yok olmayan ve çevre kirliliğine neden olan ambalaj atıklarının ayrı toplanmasının önemine dikkat çekmek amacıyla başlatılan çalışma kapsamında vatandaşlar evlerinde ziyaret edilerek geri dönüşüm konusunda bilgilendiriliyor.

Kuşadası Belediyesi’nin öncülüğünde Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı  (ÇEVKO), Özmüşler Atık Yönetimi ve Çevre Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketi ve gönüllülerin desteği ile yaşama geçirilen bilinçlendirme çalışmaları için pilot bölge olarak belirlenen Ege Mahallesi’nde ziyaretler tamamlanırken, Bayraklıdede ve Türkmen mahallelerinde devam edecek. Çalışmalar kapsamında gönüllü ve uzmanlardan oluşan 8 kişilik ekipler, vatandaşları evlerinde ziyaret ederek hazırlanan broşürler yardımıyla ambalaj atıklarının ayrı toplanmasının önemi hakkında bilgi vermeyi sürdürecek.

156 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4960
EURO 4,1314
BIST 108.615
ALTIN 145,2419

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle