Hoşgeldiniz  

KUŞADASI BELEDİYE TİYATROSU KURSİYERLERİ SERTİFİKALARINI ALDI

admin | 22 Haziran 2017 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Kuşadası Belediye Tiyatrosu bünyesinde 9 aylık gençlik, çocuk, kadın ve yetişkin tiyatro eğitimini tamamlayan 150 kursiyere düzenlenen bir törenle sertifikaları verildi.

Kuşadası Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Nurten Helik ve Tiyatro Eğitmenleri Hakan Kutay Pekgöz ile Gülfem Günaydın Semerci’nin eğitim verdiği 150 kursiyer için Erkan Yücel Sahnesi’nde düzenlenen sertifika törenine Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Muhterem Akın da katıldı.

Sertifika töreninde konuşan Belediye Başkanı Kayalı, sanatın toplumsal gelişim açısından önemine dikkat çekerek “ Sanat denince aklıma Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir’ sözü geliyor. Sizler o büyük insanın yolunda ilerleyen sanatçı adaylarısınız. Aranızda geleceğin büyük sanatçıları olduğunu biliyorum. Kuşadası Belediye Tiyatrosu olarak çıkarttığınız her oyun bizler için çok önemli. Bir sezonda 8 tiyatro oyunu sergileyerek büyük başarı kaydettiniz. Eminim gelecek sezon daha iyi işlere imza atacaksınız. Ben Kuşadası Belediye Başkanı olarak her zaman sizlerin yanındayım” dedi.

120 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle