Hoşgeldiniz  

KÜRŞAT BAŞAR’LA EDEBİYATTAN MÜZİĞE

admin | 03 Nisan 2017 | Etkinlik, Genel

 
Bir yazar. Bir müzisyen. Bir felsefeci. 30 yılı bulan bir gazetecilik, radyoculuk, televizyonculuk serüveni…
Yazar, gazeteci ve müzisyen kimliği ile de kendinden söz ettiren “Kürşat Başar” “Edebiyattan Müziğe” adlı gösterisini 27 Nisan Perşembe günü Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi’ nde sergileyecek. Kürşat Başar, kitaplarla kurduğu gizemli kulübesinden sahne performanslarına uzanan kimi zaman komik kimi zaman hüzünlü bir hikaye anlatıyor.

 

2012’de kurduğu Kürşat Başar Orkestrasıyla, kendi kişisel tarihiyle hepimizin geçmişinden bugününe uzanan unutulmaz şarkılardan oluşan bir repertuvar sunuyor. Öykülerle şarkıların biraraya geldiği bu gösteri, zaman ve mekan da olağanüstü bir yolculuğa davet ediyor.

Zeynep Talu’ nun prodüktörlüğünü yaptığı bu yolculukta Kürşat Başar’a Türkiye’de ve yurt dışında başarılı performanslarıyla tanınan solist Seran Bilgi, Dünyaca ünlü devlet sanatcımız piyanist Burçin Büke ile bas gitarda Elcil Gürel Göçtü ve davulda İzzet Hiçkalmaz eşlik ediyor.

55 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle