Hoşgeldiniz  

Kula’nın Hayvan İçme Suyu Göletleri Temizleniyor

admin | 03 Nisan 2017 | Genel, Yerel Haberler

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula’nın Esenyazı, Ortaköy, Tatlı Çeşme ve Ayvat Mahallelerinde hayvan içme suyu göleti temizlik çalışması yaptı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde üreticiye destek sağlamaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından Kula’nın Esenyazı, Ortaköy, Tatlı Çeşme ve Ayvat Mahallelerinde hayvan içme suyu göleti temizleme çalışması yaptı.

 

Yapılan çalışma hakkında bilgiler aktaran Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Bircan Gençoğlu, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün liderliğinde üreticimizin yüzünü güldürecek projeler üretmeye devam ediyoruz. Ayrıca hayvanların sağlıklı ve temiz su içmesi adına da göletlerde temizlik yapıyoruz. Bu kapsamda da Kula’nın Esenyazı, Ortaköy, Tatlı Çeşme ve Ayvat Mahallelerinde temizlik çalışması yapıldı” diye konuştu.

 

35 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4960
EURO 4,1314
BIST 108.615
ALTIN 145,2419

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle