Hoşgeldiniz  

Kreşte Babalar Günü kutlaması

admin | 17 Haziran 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Babalar parkuru çocuklarıyla aştı

Babalar Günü Selçuk Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde erken kutlandı. Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı’nın da katıldığı kutlamada kreşin minikleri babalarıyla kıyasıya yarıştı.

18 Haziran Pazar günü kutlanacak olan Babalar Günü öncesinde Selçuk Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde bir kutlama gerçekleştirildi. Kutlamaya katılan Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, kreşte çocuklarla bir arada olmanın güzel bir aktivite olduğunun altını çizerek;“ Bu dönemde düzenlenen her aktivite çocuğumuzla bizi kaynaştıran bir araç haline geliyor. Böyle bir etkinlikte çocuklarımızla bir arada olmanın anlamının çok farklı olduğunu düşünüyorum. Bugünkü etkinlik Babalar Günü olması nedeniyle ayrı bir anlam taşıyor. Bir araya gelmemizden dolayı memnuniyetimi dile getiriyorum. Tüm babaların babalar gününü şimdiden kutluyorum” dedi.

Başkan Bakıcı’nın konuşmasının ardından Selçuk Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin minikleri babalarıyla yaptıkları yarışmada doyasıya eğlendiler. Etkinliğe katılan veliler ise Selçuk Belediyesi’nin babalar günü kutlaması dolayısıyla kendilerine yapılan parkur yarışları sürprizi için teşekkürlerini iletti.

51 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4950
EURO 4,1288
BIST 108.615
ALTIN 145,1162

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle