Hoşgeldiniz  

‘Kocamın Nişanlısı’ Salihli’yi Güldürdü

admin | 29 Mart 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Üst Manşet, Yerel Haberler

 

‘Kocamın Nişanlısı’ Salihli’yi Güldürdü

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi aylık kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ‘Kocamın Nişanlısı’ isimli tiyatro oyunu Salihlili sanatseverlerle buluştu. Başarılı performanslarıyla Salihlili sanatseverlere kahkaha dolu bir gece yaşatan ünlü oyuncular, seyircilerden büyük alkış aldı.

 

Manisalıları kültürel ve sanatsal etkinliklerle buluşturmaya devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, ‘Kocamın Nişanlısı’ adlı tiyatro oyununu Salihli’nin beğenisine sundu. Salihli Belediyesi Zafer Keskiner Şehir Tiyatrosu’nda sahnelenen oyunu, Belediye Meclis üyeleri, daire müdürleri ve vatandaşlar izledi. Ferdi Merter’in yönettiği Kocamın Nişanlısı, eşinden ayrılmak isteyen Çetin karakterinin yaşadığı eğlenceli hikâyeyi konu alıyor. Başarılı performanslarıyla Salihlili sanatseverlere kahkaha dolu bir gece yaşatan ünlü oyuncular, seyircilerden büyük alkış aldı. Oyunun sonunda sanatçıları kutlayan Sosyal Yardım İşleri Müdürü Hüsamettin Çelik, “Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya sanata ve sanatçıya verdikleri değer ile halkı sanatla bir araya getirme çabalarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın eşi Sevgi Kayda da ünlü oyunculara çiçek takdim etti.

51 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4960
EURO 4,1314
BIST 108.615
ALTIN 145,2419

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle