Hoşgeldiniz  

Kırsal Hizmetler Toplantılara Devam Ediyor

admin | 20 Şubat 2017 | Genel, Yerel Haberler

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yerelde kırsal kalkınma projelerini hayata geçirmekle kalmıyor, resmi kurumların ilçe temsilcileriyle de bir araya gelerek yeni ve kalıcı projeler üretmek için toplantılar düzenlemeyi sürdürüyor. Bu kapsamda da Gördes, Kula, Saruhanlı ve Selendi ilçelerinde toplantılar düzenledi.

 

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri,  Manisalı üreticiye sağladığı desteğin yanı sıra ilçelerdeki kırsal kalkınmaya destek sağlayan kurumlarla da işbirliği sağlamak amacıyla toplantılar düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda Gördes, Kula, Saruhanlı ve Selendi ilçelerinde görev yapan kurumların temsilcileriyle bir araya gelerek, görüş alışverişinde bulundu.

 

Tarım İlçe Müdürlüğü, Ziraat Odası temsilcilerinin katıldığı toplantıların 17 ilçe genelinde sürdürüldüğüne dikkat çeken Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Bircan Gençoğlu, “Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde üreticiyi kalkındıracak birçok projeyi hayata geçirdik. Bu projelerle sağladığımız desteğin yanı sıra daha iyi hizmet amacıyla da ilçelerdeki kurumların temsilcileriyle de bir araya geliyoruz. Böylelikle kalıcı ve yerinde çözümlerle Manisalı üreticiye ulaşıyoruz. Toplantılarımızı da yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

121 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle