Hoşgeldiniz  

Kent yönetiminde dayanışma başarı getirir

admin | 19 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Karabağlar’ı ortak akılla, katılımcı anlayışla yönetmeye önem veren Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, bu doğrultuda sivil toplum kuruluşlarına yaptığı ziyaretleri sürdürüyor. Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Karabağlar Şubesi’ni ziyaret eden Başkan Selvitopu, Karabağlar’ın çıkarları için ortak hareket etmenin önemine vurgu yaptı ve ilçenin yararına olacak projelerde kamuoyu oluşturulmasının kente ciddi kazançlar sağlayacağını ifade etti.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine devam ediyor. Selvitopu, Üçyol’da bulunan Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Karabağlar Şubesi Başkanı Niyazi Türker ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarette göreve geldiği günden bugüne yaptığı çalışmalar hakkında dernek üyelerini bilgilendiren Başkan Selvitopu, siyasi kimliğini bir kenara bırakarak Karabağlar’ın geleceğine dönük projeleri katılımcı anlayışla hayata geçirmek için çalıştıklarını söyledi. Bu doğrultuda birlik ve beraberliğin önemine dikkat çeken Selvitopu, ilçenin yararına olacak her türlü projeye destek vereceklerini hatırlattı ve bu konularda kamuoyu oluşturulmasının önem taşıdığını ifade etti. Karabağlar’ın vizyonunu geliştirmeye yönelik sivil toplum kuruluşlarıyla toplantılar yaptıklarını da belirten Başkan Selvitopu, TEMAD’a çalışmalarında başarılar diledi.

Her zaman desteğe hazırız

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren TEMAD Karabağlar Şube Başkanı Niyazi Türker ise Karabağlar Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini, Başkan Selvitopu ve ekibinin başarılı çalışmalara imza attığını vurguladı ve dernek olarak İzmir’e ve Karabağlar’a faydası olacak konularda her zaman kendilerine destek olmaya hazır olduklarını söyledi. Dernek olarak gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında da bilgiler veren Türker, Karabağlar’ın ortak akılla yönetilmesinden, sivil toplum kuruluşlarının görüş ve önerilerinin de alınmasından memnuniyet duyduklarını da ifade etti.

temad-4 temad-3 temad-2 temad-1

137 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4950
EURO 4,1125
BIST 108.594
ALTIN 144,4555

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle