Hoşgeldiniz  

Kent gönüllülerinden Başkan Pekdaş’a plaket

admin | 02 Şubat 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Konak Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ı makamında ziyaret etti. Çalışmaları hakkında Başkan Pekdaş’a bilgi veren Kent Konseyi Başkanı Hamit Mumcu ve meclis başkanları önümüzdeki günlerde hayata geçirecekleri projeleri anlattı. Yapılan seçimler sonunda belirlenen yeni yürütme kurulu üyeleriyle birlikte Konak için pek çok proje hazırladıklarını ve yakın zamanda bir bir hayata geçireceklerini dile getiren Mumcu, “İzmir’de 24 Kent Konseyi var ve en avantajlı konsey biziz. Bizlere her konuda büyük katkınız oluyor, bu da bizi motive ediyor” diyerek Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’a destekleri ve her zaman yanlarında olduğu için teşekkür etti.

PROJELER SUNULDU

Çevre, Çocuk, Kadın, Mülteci, Muhtar, Engelli ve Eşitlik olmak üzere 7 ayrı meclisi bulunan Konak Kent Konseyi’nin meclis başkanları da projelerini Başkan Pekdaş’a ilk ağızdan iletme imkanı buldu. Kent Konseylerinin gönüllülük esasıyla çalışan sivil toplum örgütleri olduğunu dile getiren Başkan Pekdaş, belediye olarak halkın yararına olan her türlü projeye destek vereceklerini söyledi. Görüşmenin sonunda Mumcu ve yönetim kurulu Başkan Pekdaş teşekkür plaketi sundu.

 

yz__0922_2048x1371 yz__0899_2048x1371

96 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle