Hoşgeldiniz  

Kazanan dostluk oldu

admin | 18 Şubat 2017 | Genel, Spor, Tüm Manşetler

Karabağlar Belediyesi Eğitim Merkezi (KARBEM) tarafından düzenlenen futbol turnuvasında kazananlar kupa ve ödüllerini aldı.

 

Öğrencilerin derslerden arta kalan zamanlarını verimli bir biçimde değerlendirmeleri ve sınav stresinden kurtulmaları KARBEM tarafından 3 dönemdir düzenlenen futbol turnuvası “Mezunlar Sınıfı” ile “Lise Son Sınıf” öğrencilerini karşı karşıya getirdi.

Finale kalanlara hediyeler verildi

Karabağlar Belediyesi Çanakkale 27. Alay Futbol Sahası’nda düzenlenen ve lig statüsünde oynanan maçlar sonunda kazanan Mezunlar Sınıfı oldu. Kupalarını Karabağlar Belediyesi Başkan Yardımcısı Güven Güngörmüş’ün elinden alan Mezunlar Takımı sevincini diğer arkadaşlarıyla kutladı.  Ayrıca finale kalan tüm oyunculara kupa dışında çanta ve top hediye edildi.

İzmir Marşı’nı okudular

Final maçına ilgi büyük olurken, maçı izleyen KARBEM öğrencileri hep bir ağızdan “İzmir Marşı”nı okuyarak büyük alkış aldılar.kazanan-dosluk-oldu

103 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4980
EURO 4,1142
BIST 108.594
ALTIN 144,5599

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle