Hoşgeldiniz  

KARTAL GÖZLEMEVİ ÇOCUKLARI VE KURUM MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET

admin | 06 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 Kartal Gözlemevi çocukları ve Kurum Müdürü Cem Karadeniz, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Kartal Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Dr. Dilek Kars ile Çavuşoğlu Mahalle Muhtarı Arif Koç da hazır bulundu.

Kartal Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen görüşmede Kartal Gözlemevi Müdürü Cem Karadeniz, korunmaya muhtaç çocuklara yönelik çalışmalarından dolayı Başkan Altınok Öz’e teşekkür ettiği konuşmasında şunları dile getirdi: “ Kartal’da çocuklara yönelik başarılı çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Özellikle korunmaya muhtaç çocuklarla ilgili çalışmalarda her zaman yanımızda olarak desteğinizi esirgemediniz. Samimiyetle verdiğiniz destek ve katkılardan ötürü sizlere teşekkürlerimizi sunmak ister çalışmalarınızda başarılar dilerim.”

 

“Çocuklar bizim geleceğimizdir”

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz de yaptığı konuşmada: ”Çocuklar hepiniz hoş geldiniz. Sizler bizim geleceğimizsiniz ve geleceğimiz olan sizleri koruyabilmek için göreve geldiğimiz gün parkların etrafını saran duvarları yıktık, neden çünkü o duvarların önlerinde kötü alışkanlıkları çocuklarımıza aşılayacak uyuşturucu satıcılarının kümelenmesinin önüne geçmek için. Şimdi parklarımız daha güvenli ve temiz, her şey sizin için. Parklarda aldığımız önlemi okul önlerinde zabıta arkadaşlarımızı bulundurarak aldık.  Belediye Başkanı olmamın yanında bir ağabeyiniz olduğumu unutmayın. Esentepe’de buz ve kaykay pistimiz var. Çocuklarımız orada patenlerini sürsün, sokak aralarında sürüp yaralanmasın, gönüllerince eğlensin diye… Sizleri seviyoruz ve her zaman yanınızdayız.” dedi.

Ziyaretin sonunda Kartal Gözlemevi çocukları tarafından Başkan Altınok Öz’e kuruma katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

kartal-gozlemevi-cocuklari-ve-kurum-mudurunden-baskan-altinok-oze-ziyaret-2 kartal-gozlemevi-cocuklari-ve-kurum-mudurunden-baskan-altinok-oze-ziyaret-1 kartal-gozlemevi-cocuklari-ve-kurum-mudurunden-baskan-altinok-oze-ziyaret-3 kartal-gozlemevi-cocuklari-ve-kurum-mudurunden-baskan-altinok-oze-ziyaret-4kartal-gozlemevi-cocuklari-ve-kurum-mudurunden-baskan-altinok-oze-ziyaret-5 kartal-gozlemevi-cocuklari-ve-kurum-mudurunden-baskan-altinok-oze-ziyaret-6 kartal-gozlemevi-cocuklari-ve-kurum-mudurunden-baskan-altinok-oze-ziyaret-7 kartal-gozlemevi-cocuklari-ve-kurum-mudurunden-baskan-altinok-oze-ziyaret-1

167 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4781
EURO 4,1768
BIST 105.192
ALTIN 147,0914

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle