Hoşgeldiniz  

KARTAL BELEDİYESİ’NİN YAZ SANAT KURSLARI İÇİN KAYITLAR BAŞLADI

admin | 09 Haziran 2017 | Etkinlik, Genel, Yerel Haberler

 

Kartal Belediyesi ve Kartal Halk Eğitim Merkezi’nin ‘Yaz Sanat Kursları’ kapsamında organize ettiği Tiyatro ve Drama kursları için yaz dönemi kayıtları başladı.

 

Kartal Belediyesi’nin çocuk ve gençlere yönelik ücretsiz kursları yaz döneminde de devam ediyor. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün desteklediği proje kapsamında, Kartal Belediyesi ve Kartal Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle yapılacak ‘Tiyatro ve Drama’ kurslarının kayıtları başladı. 7 yaş ve üstü vatandaşlara yönelik açılacak olan ‘Tiyatro ve Drama’ kurslarında çocuklar ve gençler yaz ayları boyunca sosyal aktiviteler ile hem yaz tatillerini verimli bir şekilde geçirmiş olacak hem de sosyalleşme imkânı bulacak. Açılacak ücretsiz kurslara başvurmak isteyen vatandaşların kayıt formunu eksiksiz olarak doldurarak Uğur Mumcu Kültür Merkezi’ne teslim etmesi gerekiyor.

 

Müracaat:

Uğur Mumcu Kültür Merkezi  (0216 280 64 64)

42 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4884
EURO 4,1792
BIST 104.474
ALTIN 145,5955

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle