Hoşgeldiniz  

KARTAL BELEDİYESİ İLE BALKAN GÖNÜLLÜLERİ PLATFORMU YARDIMA MUHTAÇLAR İÇİN EL ELE

admin | 26 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Kartal Belediyesi’nin yardıma muhtaç vatandaşlar için yürüttüğü sosyal sorumluluk projesine destek veren Balkan Gönüllüleri Platformu üyeleri, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Mustafa Fehmi Okay, Nuran Keriş, Başkan Danışmanı VasfiyeYılmaz, Sosyal İşleri Müdürü Ali Kemal Özdemir, Sosyal Yardım İşleri Engelliler Danışma ve Koordinasyon Şefi Özgür Uğur da hazır bulundu.

 

Balkan Gönüllüleri Platformu üyeleri adına konuşan Nermin Ülkü Derner, “Sayın Başkanım, Balkan Gönüllüleri Platformu olarak bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı size ve ekibinize teşekkür ediyorum. Kartal Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ile birlikte yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projesi kapsamında birçok yardıma muhtaç vatandaşlarımıza el uzatarak yardım ulaştırdığımız için gururlu ve mutluyuz” dedi.

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ise ” Belediyemizin yürüttüğü sosyal sorumluluk projesine verdiğiniz destekten dolayı size teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Altınok Öz, ziyaretin sonunda Balkan Gönüllüleri Platformu’na bir teşekkür plaketi takdim etti.

balkan-gonulluleri-platformu-1 balkan-gonulluleri-platformu-2 balkan-gonulluleri-platformu-3 balkan-gonulluleri-platformu-4

 

124 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4746
EURO 4,1697
BIST 105.324
ALTIN 146,6888

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle