Hoşgeldiniz  

KARTAL BELEDİYE BAŞKANI OP. DR. ALTINOK ÖZ ADALET YÜRÜYÜŞÜNDE

admin | 25 Haziran 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Üst Manşet, Yerel Haberler

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından başlatılan Adalet Yürüyüşü ’ nün 9’uncu gününde yürüyüş kortejine katıldı.

Başkan Altınok Öz, CHP Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasına ve genel hukuksuzluğa tepki olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde başlatılan ‘Adalet Yürüyüşü ’ ne katıldı. Ankara’da başlayan ve İstanbul’da sonlanacak yürüyüşün 9’uncu gününde, Kartal Belediye Başkanı

Op. Dr. Altınok Öz, Bolu yakınlarında korteje dahil oldu.

Adalet İçin Yürüyecek

Yürüyüş kortejine Başkan Altınok Öz’ün yanı sıra; eşi Feray Öz, CHP’li Milletvekilleri, Belediye Başkanları, CHP Kartal Kadın Kolları Yönetimi, meclis üyeleri ve çok sayıda Kartallı katıldı. Bolu yakınlarında korteje katılan Başkan Altınok Öz ve beraberindekiler İstanbul’a kadar yürüyerek adalet yürüyüşüne dahil olacaklar.

 

CHP Genel Başkanı İle Bayramlaşma

Yürüyüşün 10’uncu gününde ise Başkan Altınok Öz ve Kartal ekibi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bayramlaştı. CHP Genel Başkanı burada yaptığı konuşmada; “Adalet terazisinde bir denge vardır. Adalet terazisi egemenlerin terazisi değildir. Adalet terazisi hakkın terazisidir. Dolayısıyla hepimizin mücadele görevi vardır. Bir bayram sabahı sizlerle bayramlaşmak benim için bir onur. Yola tek başıma çıkacağım demiştim. Şu ana kadar yürüyüşümüze binlerce kişi katıldı. Katılanlara bütün vatandaşlarımıza yediden yetmişe şükran borçluyum.” ifadelerini kullandı.

227 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle