Hoşgeldiniz  

Karşıyaka’da dolu dolu bayram neşesi

admin | 24 Haziran 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Hem esnafla hem çalışanlarla bayramlaştı

Bayram kutlamalarını makamında kabul etmek yerine, bu sevinci belediyenin tüm birimlerine yaymak isteyen Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar, çalışanlarıyla tek tek bayramlaştı. Çarşı esnafını da ziyaret eden Akpınar “Biz büyük bir aileyiz ve bu ailenin her ferdinin mutlu olması için çalışıyoruz” dedi.

 

TEK TEK BAYRAMLAŞTI

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da bayram kutlamalarını makamında kabul etmek yerine, çalışanlarıyla tek tek bayramlaşmayı tercih eden Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, belediyenin giriş katında hem personelle hem de vatandaşlarla bayramlaştı. Çalışma arkadaşlarıyla bol bol fotoğraf da çektiren Başkan Akpınar’a meclis üyeleri ve bürokratlar da eşlik etti.

 

ESNAFA BAYRAM ZİYARETİ 

Daha sonra Karşıyaka Çarşı esnafını ziyaret eden Başkan Akpınar; birlik, dayanışma ve kardeşlik mesajı verdi. Başkanı karşılarında gören dükkân sahipleri de sevgi gösterisinde bulundu. Öte yandan; Karşıyakalıların daha temiz ve hijyenik koşullarda ibadet etmesi için özel bir ekip kuran belediye, ilçe genelindeki ibadethanelerde temizlik çalışması yaptı.

 

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Göreve geldiğimiz günden bu yana, önce çalışanımızın sonra tüm halkımızın mutlu olması için çalıştık. Bayramda da onları makama çağırmak yerine, biz personelimizin ve esnafımızın yanına giderek bayramlarını kutladık. Çünkü biz büyük bir aileyiz. İçinizdeki bayram çocuğu sevincinin kaybolmadığı; huzur dolu, adaletli ve barış içinde nice mutlu bayramları birlikte yaşamayı umut ediyoruz” dedi.

152 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle