Hoşgeldiniz  

Karşıyaka ‘EMITT 2017’ye hazır 

admin | 24 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Karşıyaka’yı turizmde marka kent haline getirmek için çalışmalar yürüten Karşıyaka Belediyesi, 21. EMITT Turizm Fuarı’na katılacak. Dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri olan organizasyonda, kentin tarihi ve doğal güzellikleri tanıtılacak. Uluslararası proje ortaklıkları için görüşmeler yapılacak.

 

karsiyaka_935080 ÜLKE BULUŞUYOR

Karşıyaka Belediyesi, bu yıl 21’inci kez kapılarını açacak olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT için hazırlıklarını tamamladı. Dev organizasyon, 26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında, İstanbul Büyükçekmece’deki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. 80 ülkeden sektör temsilcilerinin bir araya geleceği organizasyonda, Karşıyaka Belediyesi de İzmir Kalkınma Ajansı’nın 3. Salon, D320 No’lu standında yerini alacak.

 

HER YÖNÜYLE KARŞIYAKA

Her geçen yıl artan katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla turizm sektörünün büyümesine doğrudan katkı sağlayan fuarda, her yönüyle Karşıyaka’nın tanıtımı yapılacak. Yazılı ve görsel materyaller eşliğinde, kentin doğal güzellikleri, tarihi ve turistik değerleri görücüye çıkarılacak. Yerel, ulusal ve uluslararası boyuttaki hizmet ve projeler anlatılacak. Fuarda bir taraftan da yeni proje fikirlerinin geliştirilmesi, iş ortaklıklarının kurulması ve yatırımcıların kente çekilmesi için görüşmeler yapılacak.

 

DÜNYA VİTRİNİ

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Karşıyakamızı turizmde dünya vitrinine çıkarmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu yıl da EMITT’te hem sektör profesyonellerine hem de tatilcilere kentimizi en iyi şekilde tanıtacağız. Turizmde markalaşma hedefimize bir adım daha yaklaşmış olacağız” dedi.

 

karsiyaka_9907 karsiyaka_9402 karsiyaka_9369 karsiyaka_9359
karsiyaka_5701
karsiyaka_0383

107 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4955
EURO 4,1305
BIST 108.895
ALTIN 144,8582

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle