Hoşgeldiniz  

Karabağlar’da yeşil alan seferberliği

admin | 13 Temmuz 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Karabağlar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 2017 yılı ilk 6 ayında yaptıkları çalışmalarla yeşil alan ve park sayısını her geçen gün daha da arttırıyor. Son 6 ay içerisinde mevcut parklarda revizyon çalışmaları devam ederken, belediye ekipleri ayrıca,  Yüzbaşı Şerafettin, Esentepe, Ali Fuat Cebesoy ve Şehitler Mahallesi’ne yeni park alanları yaparak vatandaşların hizmetine açtı. Öte yandan,  Karabağlar’daki büyük parkların yenilenmesi çalışmalarına da başlandı.

Karabağlar Belediyesi ilçede yeşil alan seferberliği başlattı. Belediye ekipleri, bir yandan mevcut parkların bakım ve onarımına özen gösterirken,  bir yandan da ilçeye yeni parklar kazandırmaya devam ediyor.

Muhteşem bir hale dönüşecek

İlçede ayrıca, büyük parkları yenileme çalışmaları da başladı. İlk olarak Poligon’da bulunan merhum gazeteci “Barış Selçuk” adına yapılan parkın yenilemesi son hızla devam ediyor. Burası tamamlandığında mahalle halkı,  içerisinde süs havuzları, spor aletleri, yürüyüş ve bisiklet yolu, oyun parkı ile amfi tiyatronun bulunacağı muhteşem bir parka sahip olacak. Ayrıca ilçede bulunan diğer parklarda da yenileme çalışmaları devam edecek.

Parklara suni çim ve mevsimlik çiçekler

Karabağlar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçede bulunan parkların daha güzel gözükmesi için de çalışmalarını sürdürüyor. Uğur Mumcu Parkı’nda başlayan ve diğer parklarda devam eden suni çim ve mevsimlik parsel çalışmalarıyla, Karabağlar’daki parklarda tam anlamıyla görsel bir şölen yaşanıyor.

72 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5222
EURO 4,1838
BIST 102.297
ALTIN 146,4037

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle