Hoşgeldiniz  

Karabağlar’da asfalt seferberliği

admin | 18 Haziran 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,  ilçenin birçok noktasında yıpranan ve aşınan yollarda asfaltlama ve yama çalışmalarını hızlandırdı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi (İZBETON) tarafından da desteklenen çalışmalar ilçenin birçok noktasında devam ediyor. Vatandaşlardan gelen istekler doğrultusunda çalışmalarını hızlandıran Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,  ara sokaklarda bozuk olan yolların bakım, onarım asfalt ve yama çalışmalarını kısa sürede tamamlayacak. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi ekipleri de ilçede çalışmalara devam ediyor.

Pırıl pırıl oldu

Daha güzel ve yaşanabilir bir Karabağlar için çalışmaları sürdüren belediye ekipleri, muhtar ve vatandaşların isteklerine kısa sürede çözüm buluyor. Son yapılan ve asfaltlanan yollar ile ilçe pırıl pırıl bir görünüme kavuştu. Çalışmalar bundan sonra da aynı yoğunluk ve düzenle devam edecek.

 

140 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4781
EURO 4,1768
BIST 105.192
ALTIN 147,0914

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle