Hoşgeldiniz  

Karabağlar’da amatör spor kulüplerine destek sürecek

admin | 11 Şubat 2017 | Genel, Spor, Tüm Manşetler, Üst Manşet, Yerel Haberler

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Karabağlar
Amatör Spor Kulüpleri Birliği Derneği Başkanı Ercan Ertemçöz ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti. Ziyarette Başkan Selvitopu, Karabağlar’da amatör spor kulüplerine 2017 yılında da malzeme ve nakdi yardımın devam edeceğini belirtti.
Karabağlar Amatör Spor Kulüpleri Birliği Derneği olağan genel kurulunda oy çokluğu ile göreve başlayan Ercan Ertemçöz ve yönetim kurulu üyeleri, Karabağlar’da spora ve sporcuya destek olan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Dernek Başkanı Ertemçöz, Karabağlar’da spora ve amatör spor kulüplerine bugüne kadar yapmış olduğu desteklerden dolayı Selvitopu’na teşekkür etti. Verilen malzeme desteği ve nakdi yardımlarla kulüplerin nefes aldığını belirten Ertemçöz, Karabağlar’da amatör spor kulüplerinin karşılaştığı sorunlar için bilgilendirmede bulunarak, antrenman sahası sorununun çözülmesi konusunda Başkan Selvitopu’ndan destek istedi.
Antrenman sahası sorunu çözülecek
Karabağlar’da sporun gelişmesi için belediye olarak her türlü desteğin verileceğini belirten Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ise, Karabağlar’da en büyük sıkıntılardan bir tanesinin antrenman ve müsabaka sahası olduğunu belirtti. İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Karabağlar Belediyesi’nin ilçede futbol sahaları için çalışmalarının olduğunu belirten Selvitopu, amatör spor kulüplerinin antrenman sahası ile ilgili sorunlarını çözme yönünde adımlar atılacağını ifade etti.
Yardımlar devam edecek
Başkan Selvitopu ayrıca, Karabağlar’da okullara ve spor kulüplerine yönelik yapılan malzeme yardımlarının devam edeceğini belirterek, nakdi yardımın da bütçeye göre belirleneceğini sözlerine ekledi. img_0460-1

80 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5128
EURO 4,1839
BIST 105.064
ALTIN 146,1173

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle