Hoşgeldiniz  

KAMU HİZMETİ VEREN TÜM KURULUŞLARA AVCILAR BELEDİYESİNDEN DESTEK

admin | 26 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

3Elektrik arızasını çabuk gidermek için sepetli araç ve teknik eleman desteği gibi birçok kuruluşa destek veren Avcılar Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü,Başkan Dr. Handan Toprak Benli’nin öncülüğünde,Avcılar halkının günlük yaşamın getirdiği olumsuzluklar ve aksaklıklardan etkilenmemeleri için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Avcılar Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü,aydınlatma direklerinin arızalarının tamirinden mahalle aralarında meydana gelen su tesisatı arızalarının yapımına kadar birçok alanda Avcılar’da yaşayan vatandaşlar için hizmet etmeye devam ediyor. İbadethanelerin temizliği, okullarda yapılan aydınlatma tadilatı ve okullarıntemizliği, belediye otobüsü çarpması sonucu devrilen elektrik direğinin tekrar yerleştirilmesi, kar yağışının etkili olduğu zamanlarda can ve mal kaybına sebep olmaması için buz sarkıtlarının temizlenmesi ve karların kürünmesi gibi birçok hizmeti, Avcılar halkının günlük yaşantısına kesintisiz devam edebilmesi için gerçekleştiriyor.

Avcılar Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü,BEDAŞ gibi Avcılar’da bulunan diğer kamu kurumlarına da, Avcılar halkının sorununun hızla çözülebilmesi için teknik personel ve araç desteği sağlıyor. Avcılar Belediyesi bünyesinde yer alan müdürlüklerle de koordineli bir şekilde çalışarak gerekli olduğu anlarda teknik personel ve araç desteği sağlayarak belediyenin vermiş olduğu hizmetlerin de aksatılmadan devam etmesini sağlıyor.

KALİTELİ HİZMET KALİTELİ YAŞAM

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli de konu ile ilgili olarak; “ Biz hizmet etmek için varız. Hemşehrilerimizin daha iyi şartlarda yaşaması ve daha kaliteli hizmet alması için yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

2


72 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4955
EURO 4,1305
BIST 108.895
ALTIN 144,8582

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle