Hoşgeldiniz  

KAMİL SAKA’ DESTEK ZİYARETLERİ

admin | 27 Temmuz 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Üst Manşet, Yerel Haberler

 

SENDİKALARDAN BAŞKAN KAMİL SAKA’YA DESTEK

 

Aldığı hak mahrumiyeti cezası nedeniyle 27 Ağustos tarihine kadar görevinden ayrı olan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya destek ziyaretleri devam ediyor.  Son olarak Eğitim-iş Sendikası yöneticileri Başkan Saka’ya destek ziyaretinde bulundular.

 

Yaklaşık 10 yıl önce Güre Belediye Başkanı görevinde iken bir taş ocağı ruhsatı ile ilgili Edremit 4. Asliye Ceza Mahkemesi tarafından 38 gün memuriyetten uzaklaştırma cezası verilen Cumhuriyet Halk Partili Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya destek ziyaretleri devam ediyor. 27 Ağustos tarihine kadar görevinden ayrı olan Başkan Saka’yı Eğitim-İş Sendikası Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Özgür Aras, Balıkesir Şube Sekreteri Filiz Aygün, Edremit Temsilcisi Feride Güçlü, Burhaniye Temsilcisi Celal Ağaç, Ayvalık temsilcisi Bayram Taşdemir, Manisa-Akhisar Temsilcisi Akın Kara ve sendika yöneticileri ziyaret ettiler. Eğitim-İş Edremit Temsilcisi Feride Güçlü, öncelikle Eğitim-İş Genel Başkanı Mehmet Balık’ın selamlarını getirdiklerini belirterek halkın güveni ile 30 yıldır görev başında olan Saka’nın yanın yanında olduklarını ifade etti. Saka’da ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, “Benim içim rahat ve her zaman alnım açık, başım dik. 30 yıldır ailemin ve Edremitli hemşerilerimin başını öne eğdirecek hiçbir uygulamada bulunmadım” dedi.

111 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4996
EURO 4,1854
BIST 104.001
ALTIN 146,0239

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle