Hoşgeldiniz  

İmar Sorununa Ortak Çözüm

admin | 15 Şubat 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Üst Manşet, Yerel Haberler

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Aytaç Yalçınkaya, Manisa merkez ilçe imar planlarının hayata geçirilmesi için sulama kanallarının deplase edilmesi çalışmaları kapsamında Ankara’da Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünde düzenlenecek toplantıya merkez ilçe belediye başkanları ile katılacak.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Merkez ilçe imar planlarının hayata geçirilmesi için sulama kanallarının deplase edilmesi çalışmalarının bir an önce çözülmesi amacıyla Ankara’da Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünde düzenlenecek toplantıya katılacak. Toplantıya, Manisa merkez ilçe belediye başkanları da katılacak.  Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı imar çalışmalarının hayata geçirilmesi amacıyla sulama kanallarının deplase çalışmaları kapsamında Ankara’ya gideceklerini belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, “Manisa ili merkez ilçelerinin imar planlarının hayata geçirilmesi için sulama kanallarının deplase edilmesi amacıyla Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü’nde toplantı düzenlenecek. İhale çalışmalarına başlanan sulama kanallarının deplase edilmesi çalışmalarında da sonuç alabilmek adına bu toplantıya katılım sağlayacağız” diye konuştu.  Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin imar planlarının çözümü için birçok toplantı gerçekleştirdiğini belirten Yalçınkaya, “Ankara’da düzenlenecek toplantı da Manisa’nın imar sorunu için önemli adımlar atılacağına olan inancımız sonsuz. Biz Büyükşehir Belediyesi olarak bu sorunun çözümü için her türlü çalışmayı gerçekleştiriyoruz. Manisa için hayırlı sonuçlar elde edeceğimize inanıyorum” diye konuştu.

4-manisa

193 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4981
EURO 4,1154
BIST 109.120
ALTIN 144,6244

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle