Hoşgeldiniz  

Hem eğlendiler hem stres attılar

admin | 05 Şubat 2017 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 Bayraklı Belediyesi’nin ev sahipliğinde sömestr tatilinde çocuklara yönelik düzenlenen kurslar muhteşem final gösterisiyle sona erdi. 75’inci Yıl Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, yarıyıl pastasını çocuklarla birlikte kesti.

 

Bayraklılı öğrenciler yarıyıl tatilinde katıldıkları Bayraklı Belediyesi sömestr kurs programını hazırladıkları gösteriyle tamamladı. İzmir marşı okuyan, şiirli, ritm gösterili etkinliklerle sunumlar yapan öğrenciler salonu dolduran izleyicilerden tam not aldı. Yarıyıl pastasını Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ ile birlikte kesen öğrencilere, Karabağ, katılım belgesi verdi, kitap hediye etti. Öğrenciler hep bir ağızdan Başkan Karabağ’a teşekkür etti. Çocuklar ritm gösterisi eşliğinde “ Her yer park olsun, çocuklar oynasın. Savaşsız bir dünya istiyoruz” sözleri alkış topladı.

HEM STRES ATTILAR HEM KENDİLERİNİ GELİŞTİRDİLER

10 gün süren kurs programı boyunca çocuklar, bokwa, kukla-maske, satranç, ritm, karikatür, oyun, gitar, resim ve düşünce eğitimi derslerine katıldı. 2. dönem öncesi çocuklar stres atıp kendilerini geliştirme fırsatı yakaladı, ayrıca sosyalleşerek, yeni arkadaşlar edindi.

“ATATÜRK’ÜN ÇOCUKLARIYIZ”

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Çok güzel bir program oldu. Bu yıl ilk kez gerçekleştirdik. Devamını da yapacağız.  Değişik mahallelerden gelip buradaki kurslara katıldınız. Bizler hepimiz Atatürk’ün çocuklarıyız. Bayrak, yurdumuz ve Atatürk her zaman vazgeçilmez sevdamız olsun. Hepinizin gözlerinden öpüyorum. İnşallah büyük adamlar olursunuz. Ben de burada yetiştim.  Bu mahallelerin insanıyım. Okuyup mühendis oldum. Sonra da belediye başkanı oldum. Sizlerin de aranızdan vali de çıkacak, milletvekili de çıkacak, belediye başkanı da çıkacak. Ama her şeyin en iyisi olsun. Aranızda adam gibi adamlar olsun” dedi

img_0315 img_0286 img_0276 img_0122img_0120 bay_1942 bay_1153 bay_1015

 

182 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle