Hoşgeldiniz  

“HAYATINI RENKLENDİR” ADLI RESİM SERGİSİ SANATSEVERLERLE BULUŞTU

admin | 13 Haziran 2017 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 Kartal Belediyesi ve Kartal Halk Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile açılan resim kurusunda eğitim alan öğrencilerin yapmış olduğu resimler, Kartal Belediyesi Fuaye Alanı’nda sanatseverlerle buluştu.

 

Açılışı gerçekleştirilen sergiye Kartal Kaymakamı Cemil Aksak, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları; Dr. Turgut Mermertaş, Ali Apaydın, Feyyaz Kaynak, Kartal Halk Eğitim Müdürü Resul Özdemir, Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Adem Uçar, Kartal Belediyesi Birim Müdürleri,Halk Eğitim Resim Kursu Öğretmeni Selim Kalay, kurs öğrencileri ve çok sayıda Kartallı sanatsever katıldı.

 

Selim Kalay eğitmenliğinde ders alan 45 öğrencinin 100 tablosunun yer aldığı sergi, Kartallıların beğenisini topladı.1 yıllık eğitim sonunda özgün çalışmaları ile sergiye katılan kurs öğrencileri Kartal Belediyesi ve Halk Eğitim Müdürlüğü yetkililerine sağladıkları imkanlardan dolayı teşekkür etti.

http://www.kartal.bel.tr/index.aspx

95 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4781
EURO 4,1768
BIST 105.192
ALTIN 147,0914

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle