Hoşgeldiniz  

Halkoyunları il birincisinden Belediye Başkanı Salih Hızlı’ya ziyaret

admin | 16 Şubat 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Misak-ı Milli İlkokulu ve Ali Şefik Ortaokulu öğrencilerinden oluşan halk oyunları ekibi ADANS adına çıktığı kulüpler arası halk oyunları yarışmasında Manisa il birincisi oldu.

12 Şubat Pazar günü Manisa Atatürk Spor Salonunda yapılan minikler dalında kulüpler arası halk oyunları yarışmasında Adans Spor Kulübü 30 kişilik ekibi ile sahne aldı. Oğuz Öndül önderliğinde sahne alan ekip yaptığı gösteriler ile tam puan alarak güçlü rakiplerini geride bırakarak il birincisi oldu ve bölge yarışmalarında Manisa’yı temsil etme hakkı kazandı.

Eğitmen Oğuz Öndül, Okul Müdürü Ali Erkan, Müdür Yardımcısı Nizamettin Çakmak ve Halk Oyunları gönüllü destekçisi Erol Çokgör, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı ziyaret etti. Halk oyunları ekibini encümen salonunda kabul eden Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı il birincisi olan ekibi tebrik ederek başarılar diledi.

Ege bölge illerinin katılacağı grup yarışmalarının Nisan ayı içerisinde yapılacağına vurgu yapan eğitmen Oğuz Öndül yarışma öncesi derece elde etmek için değil öğrencilerin sosyal etkinlik olarak bu işe başladığına dikkat çekerek öğrencilerinin işlerini severek yaptığının altını çizdi.

Okul salonunun düzenlenmesinde katkı sağlayan Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’ya da teşekkür eden okul yöneticileri başarıda belediyenin de katkısı olduğunu ifade etti. Belediye Başkanı Salih Hızlı ise kültürel ve spor etkinliklerinde elde edilen başarıların çocukların gelecekteki başarılarına da etki edebileceğine vurgu yaptı.

3-akhisar

123 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4884
EURO 4,1792
BIST 104.474
ALTIN 145,5955

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle