Hoşgeldiniz  

Güzelbahçe’te toplu sünnet

admin | 09 Ağustos 2017 | Genel

Güzelbahçe Belediyesi, Teos Sakin Rotary Kulübü işbirliğiyle 9 çocuğu sünnet ettirdi, erkekliğe ilk adım atmaları sağlandı.

Evlerinden tek tek alınan çocuklar ve aileleri ilk önce Palamutluk Cafe Restoran’a getirildi ve burada kahvaltı yapıldı. Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, CHP İlçe Başkanı Kazım Çam, belediye meclis üyeleri, Teos Sakin Rotary Kulübü Başkanı Makbule Apaydın Elagöz ile Rotary Kulüp üyeleri kahvaltının ardından sünnet çocuklarına birer saat ve tuttukları futbol takımlarının formalarından hediye etti.

Sünnet çocukları daha sonra davul zurna eşliğinde üzeri açık araç ve belediyenin nostalji treni ile gezdirildi, ardından Güzelbahçe Sağlık Polikliniği’ne götürülerek hijyen bir ortamda sünnet ettirildi.

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce,  “Sünnet olan bu çocuklarla birlikte ilçemizde yaşayan tüm çocukların daha iyi yetişmeleri, daha iyi eğitim almaları, yeteneklerinin keşfedilerek başarılı olacak alanlara yönlendirilmeleri ve birer dünya vatandaşı olmaları için tüm olanaklarımızı seferber ediyoruz. Geleceğimiz olan bu çocuklara  güveniyorum ve onlarla bu ülkenin geleceğinin aydınlık olduğuna inanıyorum” dedi.

 

 

58 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5244
EURO 4,1370
BIST 106.698
ALTIN 146,7909

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle