Hoşgeldiniz  

Güzelbahçe’nin icraatlarına oybirliğiyle vize

admin | 11 Nisan 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Güzelbahçe Belediye Meclisi, 2016 yılı faaliyet raporunu oybirliğiyle kabul etti.

Başkanvekili Alpay Kandemir’in yönettiği mecliste Faaliyet Raporu oylaması öncesi söz alarak bilgi veren Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce ‘‘Faaliyet Raporumuzun kapağını oluşturan ve bu yıla damgasını vuran Ayşe Mayda Spor Tesisleri şuan ailelerin de hoşça vakit geçirdiği ve ileri ki dönemde sivil toplum kuruluşlarımızın bir bölümünü de içerisinde barındıracak ve bir tesisimiz konumundadır. Araç filomuzun büyük bir bölümünü yenileyerek hizmet potansiyelimiz arttı ve aynı zamanda araç kiralamadan kurtulduk. Fen İşleri Müdürlüğümüz 12.300 metre yol bordürü,  58.200 metre parke taşı, 3500 metre asfalt ve yama çalışması ve bununla birlikte yer altında çeşitli ebatlarda 2275 metre koruger boru, 1300 metre oluk taşı döşemesi ve 2300 metre çim bordürü, 150.000 adet mevsimlik çiçek, 9.000 metrekare rulo çim kullanımı, 1200 adet ağaç dikimi,27.000 adet de çalı formunda bitki dikildi. Her biri 6-7 bin metrekarelik yeni parklar yaptık.Cam atık toplamada ilçemiz çok başarılı görünüyor ki anlaşmalı firma bizi plaket ile onurlandırdı ve aynı başarıyı karışık ambalaj atığı dediğimiz plastik, kağıt ve metal dönüşümde de gösterdik ve topladığımız rakam 851.000 tona yükseldi. Fakat Güzelbahçeliler bizden daha iyi performans bekliyor. Büyükşehir Belediyesi ve kendi aramızdaki uyumu herkese göstererek Güzelbahçe’nin yaşanılabilir bir kent olduğunu ve bir tercih bölgesi olduğunu her zaman her fırsatta duyurmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki dönem ihtiyaçlarımızı hepimiz çok iyi biliyoruz. 16 Nisan da yapılacak referandumla birlikte ülkemiz yeni bir döneme girecek. Bu dönemden sonra yerel yönetim hizmetimiz bir değişiklik olmazsa normal şekilde 2019 Mart ayına kadar devam edecek. Planlarımızı buna göre yapacağız. Büyükşehir Belediyemiz ve hükümetimizle yapacağımız çalışmaları vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda gerçekleştireceğiz.”

Yapılan oylama sonucunda 13’ü CHP’li, biri DSP’li, biri bağımsız üye olmak üzere 15 meclis üyesinin oyuyla Güzelbahçe Belediyesi’nin 2016 yılı faaliyet raporu oybirliğiyle kabul edildi.

Başkan İnce meclis üyelerine teşekkür ederek, “ Emeği geçen bütün ekip arkadaşlarıma, değerli meclis üyelerimize uyum içindeki çalışmalarımız için teşekkür ediyorum” dedi.

70 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4848
EURO 4,1094
BIST 108.953
ALTIN 144,6026

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle