Hoşgeldiniz  

Güzelbahçe’de örnek ziyaret

admin | 13 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce ve CHP İlçe Başkanı Kazım Çam, yeni atanan Güzelbahçe AKP İlçe yönetimini ziyaret etti.

Yeni ilçe başkanı Vasfi Çakıroğlu’nu ziyaret eden İnce “Güzelbahçe’de birlik beraberlik içinde yaşıyoruz. Ülkemizin de bu birlik beraberlik ve huzura ihtiyacı var. Amacımız ilçemize hizmet etmek. Kavga etmeden, barış içinde yaşamak” dedi.

CHP İlçe Başkanı Kazım Çam da “Hepimizin amacı ülkeye hizmet. Ankara’da kavga edebilirler ama biz burada barış içinde yaşamalıyız. Herkes kendi düşüncesini söylemekte özgür. Yarın biz de siz de meydana çıkabiliriz, istediğimiz şekilde miting yapabiliriz. Demokrasinin gereği budur.” dedi.

AKP Güzelbahçe’nin yeni ilçe başkanı Vasfi Çakıroğlu’da ziyaretten çok memnun olduğunu belirterek, “Amacımız Güzelbahçe’ye hizmet. Bunu kim yaparsa yapsın. Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Nasıl düşmana İlk Kurşun’u atan Hasan Tahsin İzmir’den çıkmışsa, AKP- CHP arasında bu şekilde sıcak ilişki de İzmir’den çıkmalıydı. Sizin bu ziyaretiniz umarım tüm ülkeye örnek olur” diye konuştu.

İlçenin temel sorunları hakkında konuşan AKP ve CHP’li ler ilçeye 24 saat hizmet verecek sağlık tesisi yapılması konusunda ortak mücadele etmek kararı aldı.

Başkan İnce, ziyarette AKP İlçe Başkanı Çakıroğlu’na belediyenin kültür yayınlarının yanı sıra bir de Atatürk’ün Nutuk’unu armağan etti.

imgl5850 imgl5881 imgl5897 imgl5899

 

134 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4955
EURO 4,1305
BIST 108.895
ALTIN 144,8582

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle