Hoşgeldiniz  

Güzelbahçe’de öğrencilere karne hediyesi kitap oldu

admin | 09 Haziran 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Üst Manşet, Yerel Haberler

 

Güzelbahçe Belediyesi ve Kent Konseyi Çocuk Meclisi işbirliği yaptı ilk öğretim okulu öğrencilerine karne hediyesi olarak çocuk kitapları armağan etti.

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce ve  Kent Konseyi ile Çocuk Meclisi üyeleri, ilçedeki kamuya ait ilköğretim okullarında öğrenim gören öğrencilere ünlü İranlı yazar Samet Behrengi’nin 10 çocuk kitabından toplam bin adet olmak üzere öğrencilere dağıttı.

Başkan Mustafa İnce, “Çocuklarımıza karne hediyesi olarak kitap vermek istedik. Çünkü en iyi arkadaş, en iyi dost kitaptır. Her okunan kitap yeni bir dünyadır. Çocuklarımızın ufuklarını açmaları, çağdaş ve sorgulayan birey olmaları için bol bol okumaları gerek. Bu nedenle belediye olarak çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmak amacıyla özellikle kamuya ait eğitim yuvalarında öğrenim gören öğrencilere çağdaş dünya edebiyatının önemli isimlerinden olan Samet Behrengi’nin kitaplarını hediye ettik. Tüm çocuklarımıza iyi tatiller diliyorum” diye konuştu.

72 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4884
EURO 4,1792
BIST 104.474
ALTIN 145,5955

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle