Hoşgeldiniz  

Güzelbahçe Meclisi’nde ‘Adalet’ isteği haykırıldı

admin | 07 Temmuz 2017 | Genel, Güncel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Güzelbahçe Belediye Meclisi’nin temmuz ayı oturumuna “Adalet yürüyüşü” damga vurdu.

Belediye Başkanı Mustafa İnce, meclis gündemine geçmeden önce Adalet yürüyüşünden söz etti ve aralarında bağımsız ve DSP’li meclis üyelerinin de yer aldığı CHP’li bütün üyelerle birlikte üzerinde “Güzelbahçe Adalet istiyor” yazılı dövizleri kaldırdı.

 

Meclisi açmadan önce bir konuşma yapan Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, “Ülkemizde son yıllarda yaşanan başta Ergenekon, Balyoz ve kimi kumpas davalarında yaşanan adaletsizlikler, ardından başta gazeteciler olmak üzere yaşanan haksız tutuklamalar,  16 nisanda yapılan “mühürsüz seçim” ve son olarak CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun 25 yıl hapse mahkum edilmesi bardağı taşıran son damla olmuştur.

Bu nedenle CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara Güvenpark’tan başlattığı “Adalet yürüyüşü” 23. gününe ulaştı. 430 kilometrelik Ankara-İstanbul arasındaki yürüyüş Pazar günü Maltepe’de yapılacak mitingle sona erecek.

Biz Güzelbahçeliler olarak daha önce Adalet yürüyüşünün çeşitli aşamalarında sayın genel başkanımızla birlikte olduk.

Siz değerli meclis üyelerimizle birlikte bu yürüyüşe katılarak tarihe tanıklık ettik.

Bu yürüyüşe  katılımınız nedeniyle hepinize teşekkür ediyorum.

Hepinizi 9 Temmuz Pazar günü İstanbul Maltepe’de yapılacak olan mitinge davet ediyorum” dedi ve meclis üyeleriyle birlikte ellerinde üzerinde “Güzelbahçe Adalet istiyor” yazılı dövizleri havaya kaldırdı.

Meclis kürsüsünde adaleti simgeleyen bir avukat cüppesi ile elinde terazi olan adaleti temsil eden Themis heykelinin maketi yer aldı.

154 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5222
EURO 4,1838
BIST 102.297
ALTIN 146,4037

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle