Hoşgeldiniz  

Güvenlik-İş’ten Büyükşehire Ziyaret

admin | 13 Nisan 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Türk-İş’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı ve sendika temsilcilerini makamında kabul etti.

Sendikal faaliyetler için Manisa’da bulunan Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, sendika temsilcileriyle birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesini de ziyaret etti. Çağırıcı ve beraberindekiler, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç tarafından ağırlandı. Sendikanın 2011 yılında kurulduğunu belirten Sendika Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, “Şu anda yaklaşık 29 bin üyemiz var. Bunların yüzde 95’i kamu kurum ve kuruluşlarında çalışıyor. Bugün Türkiye’de 260 bin polis varken 320 bin özel güvenlik görevlisi var. Özel güvenlikler her yerde. Bizler de çalışanların haklarını korumak ve seslerini tüm platformlarda duyurmak için çalışıyoruz” dedi. Ziyaret için genel başkana teşekkür eden Genç,  sendikanın kuruluşundan bu yana gerçekleştirdiği faaliyetlere ilişkin bilgi alan Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, “Ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Sendikal mücadeleye önem veren biri olarak çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

84 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5128
EURO 4,1839
BIST 105.064
ALTIN 146,1173

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle