Hoşgeldiniz  

GÜRE MAHALLESİ’NDE ALTYAPI SAĞLAMA ALINIYOR

admin | 03 Nisan 2017 | Genel, Yerel Haberler

 

GÜRE MAHALLESİ’NDE YAĞMUR SUYU HATLARI DÖŞENDİ

 

 

Edremit Belediyesi tarafından Güre Mahallesi Berrak ve Millet Caddesi’nde açık halde bulunan ve tehlike arz eden alanlaryağmur suyu drenaj hattı döşenerek kapatıldı.
Edremit Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından ilçenin çeşitli mahallelerinde altyapı çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. Fen işleri Müdürlüğü’nün 2017 yılı ilkbahar çalışma programında yer alan Güre Mahallesi’nde yağmur suyu drenaj hattı döşeme çalışmalarında Berrak Caddesi ve Millet Caddesi’nde açık halde tehlike arz eden alanlaryağmur suyu drenaj hattı döşenerek kapatıldı. Fen işleri Müdürlüğü ekipleri tarafından her iki caddedetoplam 180 metre uzunluğunda yağmur suyu drenaj hattının döşenerek yağmurlu havalarda yaşanabilecek tehlikeler ortadan kaldırılmış oldu. Vatandaşların sağlıklı güvenli bir kentte yaşamaları için çalışmaların devam ettiğini belirten Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Yerinde ve doğru müdahalelerde bulunarak yaşanan olumsuzlukları ortadan kaldırmak için çalışıyoruz. Hava koşullarının uygun hale gelmesi ile birlikte bu çalışmalara hız verdik” dedi.

 

32 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5128
EURO 4,1839
BIST 105.064
ALTIN 146,1173

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle