Hoşgeldiniz  

Girne Amerikan Üniversitesi yetkililerinden ziyaret

admin | 22 Haziran 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Kıbrıs’taki Girne Amerikan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Mehmet Zeki Avcı, beraberindeki öğretim üyelerinden ve eğitimcilerden oluşan heyet ile birlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.  

 

Bodrum’da gerçekleşen seminer sonrası Girne Amerikan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Mehmet Zeki Avcı, Beşeri Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Uzman Psikolog Şerife İncirlili Çelik ve üniversitenin Tanıtım Pazarlama Koordinatörü Öğretim Üyesi Leyla Biçer Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. Kıbrıslı heyete Özel Bodrum Fen Bilimleri Okulları Kurucuları Birsen Erdoğan ve Oğuzhan Erdoğan ile Özel Bodrum Fen Bilimleri Temel Lisesi Müdürü İsmet Aydemir ve Ortaokul Müdürü Ali Güler eşlik etti.

 

Eğitim ve öğretime sağladığı destekler için Başkan Mehmet Kocadon’a teşekkür plaketi sunan Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Mehmet Zeki Avcı, “Girne Amerikan Üniversitesi’nde düzenleyeceğimiz kariyer günlerinde başarılarınızı paylaşmak üzere konuk olarak sizleri de aramızda görmeyi çok isteriz.” dedi.

 

Rektör yardımcısına ve beraberindeki heyete teşekkür eden Başkan Mehmet Kocadon, kariyer günleri kapsamında yapılan davetten dolayı onur duyduğunu ifade ederek, “Öğrencilerimizin her zaman yanında olan bir belediye başkanı olarak üniversiteli gençlerimize de faydalı olabilmek için bu güzel davete elimden geldiğince iştirak etmeye çalışacağım.  Bodrum’da düzenlediğiniz seminer için sizleri yürekten kutluyor, eğitime sunduğunuz bukatkı için teşekkür ediyorum.” dedi.

100 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle